Autor: BŹ

piłka ręczna

Rebud KPR Ostrovia : Kielce zdecydowanie lepsze

2024-09-05 7:08

Bez punktów dla Ostrowa po meczu w Kielcach. Szczypiorniści Rebud KPR Ostrovii przegrali na wyjeździe z tamtejszą Industrią 33 do 42. Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

Nie było niespodzianki. Kielce lepsze.

Szczypiorniści Rebud KPR Ostrovii przegrali na wyjeździe z Industrią Kielce - 33 do 42.

Początek meczu wyglądał obiecująco, w 13-stej minucie był nawet remis 10:10. A potem przez moment ostrowianie mieli nad kielczanami dwubramkową przewagę. Jednak po przerwie gospodarze wbili KPRo-wi siedem bramek z rzędu i nie było już szans na zmianę wyniku meczu. Kielczanie pokonali piłkarzy Kima Rasmussena 42 do 33.

​Teraz chwila przerwy. Oddechu. I analizy błędów. Po dwóch meczach ostrowianie mają na koncie dwa punkty.

Kolejny mecz Rebud KPR Ostrovia zagra u siebie w poniedziałek, 16 września. O 20:30 zmierzy się z z zespołem z Legionowa.

Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.